 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (1120-101K-RC)
J.W. Miller 1120-101K-RC
PartNo:
1120-101K-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 234
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 100uH 10%
RoHS:Details
Inductance:100 uH
Tolerance:0.2
Maximum DC Current:4:00 上午
Maximum DC Resistance:80 mOhms
Operating Temperature Range:- 55 C to + 105 C
Self Resonant Frequency:
Q Minimum:
Shielding:Unshielded
Termination Style:Radial
Package / Case:
Case Length:
Case Width:
Case Height:8.84 in