 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (1140-222K-RC)
J.W. Miller 1140-222K-RC
PartNo:
1140-222K-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 533
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 2.2mH 10%
RoHS:Details
Inductance:2.2 mH
Tolerance:0.1
Maximum DC Current:4:00 上午
Maximum DC Resistance:494 mOhms
Operating Temperature Range:- 55 C to + 105 C
Self Resonant Frequency:
Q Minimum:
Shielding:Unshielded
Termination Style:Radial
Package / Case:
Case Length:1.03 in