J.W. Miller (1140-820K-RC)
PartNo:
1140-820K-RC
Qty:
139
Request Qty:
Description:
Fixed Inductors 82uH 10%
Details
Inductance:
82 uH
Maximum DC Current:
14.4 A
Maximum DC Resistance:
23 mOhms
Case Length:
1.03 in