 All Product > Inductors > Fixed Inductors > ICE Components  (1D17A-330M)
ICE Components 1D17A-330M
PartNo:
1D17A-330M
Manufacturers: ICE Components
Qty: 217
Request Qty:
Description: Fixed Inductors Class D Inductor 33uH 18mOhms
RoHS:Details
Inductance:33 uH
Tolerance:0.2
Maximum DC Current:6:00 上午
Maximum DC Resistance:18 mOhms
Package / Case:
Case Length:18.2 mm
Case Width:19.3 mm
Case Height:16 mm