 All Product > Inductors > Fixed Inductors > ICE Components  (1D23A-220M)
ICE Components 1D23A-220M
PartNo:
1D23A-220M
Manufacturers: ICE Components
Qty: 212
Request Qty:
Description: Fixed Inductors Class D Inductor 22uH 9.6mOhms
RoHS:Details
Inductance:22 uH
Tolerance:0.2
Maximum DC Current:9.4 A
Maximum DC Resistance:9.6 mOhms
Package / Case:
Case Length:24 mm
Case Width:23 mm
Case Height:21.2 mm