 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (2200HT-121-V-RC)
J.W. Miller 2200HT-121-V-RC
PartNo:
2200HT-121-V-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 89
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 120uH 15% Vertical
RoHS:Details
Inductance:120 uH
Tolerance:0.15
Maximum DC Current:5:00 上午
Maximum DC Resistance:67 mOhms
Case Length:
Case Width:0.55 in
Case Height:0.95 in