 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (2200HT-150-V-RC)
J.W. Miller 2200HT-150-V-RC
PartNo:
2200HT-150-V-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 153
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 15uH 15% Vertical
RoHS:Details
Inductance:15 uH
Tolerance:0.15
Maximum DC Current:10.3 A
Maximum DC Resistance:17 mOhms
Case Length:
Case Width:0.55 in
Case Height:0.95 in