 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (2200HT-151-H-RC)
J.W. Miller 2200HT-151-H-RC
PartNo:
2200HT-151-H-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 51
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 150uH 15% Horizontal
RoHS:Details
Inductance:150 uH
Tolerance:0.15
Maximum DC Current:4.8 A
Maximum DC Resistance:75 mOhms
Case Length:
Case Width:0.95 in
Case Height:0.55 in