 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (2200HT-220-H-RC)
J.W. Miller 2200HT-220-H-RC
PartNo:
2200HT-220-H-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 200
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 22uH 15% Horizontal
RoHS:Details
Inductance:22 uH
Tolerance:0.15
Maximum DC Current:9.3 A
Maximum DC Resistance:20 mOhms
Case Length:
Case Width:0.95 in
Case Height:0.55 in