 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (2200HT-3R9-H-RC)
J.W. Miller 2200HT-3R9-H-RC
PartNo:
2200HT-3R9-H-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 100
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 3.9uH 15% Horizontal
RoHS:Details
Inductance:3.9 uH
Tolerance:0.15
Maximum DC Current:17.8 A
Maximum DC Resistance:6 mOhms
Operating Temperature Range:
Package / Case:
Case Length:22.352 mm
Case Width:0.88 mm
Case Height:13.97 mm