 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (2200HT-4R7-H-RC)
J.W. Miller 2200HT-4R7-H-RC
PartNo:
2200HT-4R7-H-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 90
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 4.7uH 15% Horizontal
RoHS:Details
Inductance:4.7 uH
Tolerance:0.15
Maximum DC Current:16.9 A
Maximum DC Resistance:6 mOhms
Q Minimum:
Shielding:Shielded
Case Length:
Case Width:0.95 in
Case Height:0.55 in