J.W. Miller (5800-121-RC)
PartNo:
5800-121-RC
Qty:
238
Request Qty:
Description:
Fixed Inductors 120uH 10%
Details
Inductance:
120 uH
Maximum DC Current:
508 mA
Maximum DC Resistance:
283 mOhms
Shielding:
Unshielded
Case Length:
0.7 in