 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (5800-4R7-RC)
J.W. Miller 5800-4R7-RC
PartNo:
5800-4R7-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 667
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 4.7uH 10%
RoHS:Details
Inductance:4.7 uH
Tolerance:0.1
Maximum DC Current:1.28 A
Maximum DC Resistance:22 mOhms
Q Minimum:
Shielding:Shielded
Termination Style:Axial
Package / Case:
Case Length:0.7 in