J.W. Miller (5800-8R2-RC)
PartNo:
5800-8R2-RC
Qty:
214
Request Qty:
Description:
Fixed Inductors 8.2uH 10%
Details
Inductance:
8.2 uH
Maximum DC Current:
1.28 A
Maximum DC Resistance:
28 mOhms
Shielding:
Unshielded
Case Length:
0.7 in