 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (5900-6R8-RC)
J.W. Miller 5900-6R8-RC
PartNo:
5900-6R8-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 200
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 6.8uH 10%
RoHS:Details
Inductance:6.8 uH
Tolerance:0.1
Maximum DC Current:4:00 上午
Maximum DC Resistance:11 mOhms
Q Minimum:
Shielding:Unshielded
Termination Style:Axial
Package / Case:
Case Length:0.9 in