 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (6000-1R0M-RC)
J.W. Miller 6000-1R0M-RC
PartNo:
6000-1R0M-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 148
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 1.0uH 20%
RoHS:Details
Inductance:1 uH
Tolerance:0.2
Maximum DC Current:10:00 上午
Maximum DC Resistance:13 mOhms
Operating Temperature Range:- 55 C to + 105 C
Self Resonant Frequency:150 MHz
Q Minimum:20
Shielding:Unshielded
Termination Style:Radial
Package / Case:
Case Length:12.2 mm