 All Product > Inductors > Fixed Inductors > J.W. Miller  (6000-221K-RC)
J.W. Miller 6000-221K-RC
PartNo:
6000-221K-RC
Manufacturers: J.W. Miller
Qty: 9790
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 220uH 1A 20Q
RoHS:Details
Inductance:220 uH
Tolerance:10%
Maximum DC Current:1:00 上午
Maximum DC Resistance:650 mOhms
Operating Temperature Range:- 55 C to + 105 C
Self Resonant Frequency:2.7 MHz
Q Minimum:20
Package / Case:
Case Length:12.2 mm