J.W. Miller (78F560J-RC)
PartNo:
78F560J-RC
Manufacturers:
J.W. Miller
Description:
Fixed Inductors RF CHOKE 56uH 5% CONFORMAL COATED
Details
Inductance:
56 uH
Tolerance:
Maximum DC Current:
Maximum DC Resistance:
600 mOhms