J.W. Miller (9250A-154-RC)
PartNo:
9250A-154-RC
Qty:
999
Request Qty:
Description:
Fixed Inductors 150uH 10%
Details
Inductance:
150 uH
Maximum DC Current:
140 mA
Maximum DC Resistance:
4.1 Ohms
Self Resonant Frequency:
8.5 MHz
Q Minimum:
55
Package / Case:
10.41 mm x 4.11 mm
Case Length:
10.41 mm