 All Product > Inductors > Fixed Inductors > EPCOS  (B82422A1103K100)
EPCOS B82422A1103K100
PartNo:
B82422A1103K100
Manufacturers: EPCOS
Qty: 24765
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 10uH 180mA 10% 1210 SMD
RoHS:Details
Inductance:10 uH
Tolerance:10%
Maximum DC Current:180 mA
Maximum DC Resistance:1.6 Ohms
Operating Temperature Range:
Self Resonant Frequency:25 MHz