 All Product > Inductors > Fixed Inductors > EPCOS  (B82422A1104K100)
EPCOS B82422A1104K100
PartNo:
B82422A1104K100
Manufacturers: EPCOS
Qty: 15985
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 100uH 65mA 10% 1210 SMD
RoHS:Details
Inductance:100 uH
Tolerance:10%
Maximum DC Current:65 mA
Maximum DC Resistance:11.5 Ohms
Operating Temperature Range:
Self Resonant Frequency:7 MHz