 All Product > Inductors > Fixed Inductors > EPCOS  (B82422A1472K100)
EPCOS B82422A1472K100
PartNo:
B82422A1472K100
Manufacturers: EPCOS
Qty: 97198
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 4.7uH 150mA 10% 1210 SMD
RoHS:Details
Inductance:4.7 uH
Tolerance:10%
Maximum DC Current:150 mA
Maximum DC Resistance:2.2 Ohms
Operating Temperature Range:
Self Resonant Frequency:110 MHz