 All Product > Inductors > Fixed Inductors > EPCOS  (B82422A1682K100)
EPCOS B82422A1682K100
PartNo:
B82422A1682K100
Manufacturers: EPCOS
Qty: 47010
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 6.8uH 135mA 10% 1210 SMD
RoHS:Details
Inductance:6.8 uH
Tolerance:10%
Maximum DC Current:135 mA
Maximum DC Resistance:2.8 Ohms
Operating Temperature Range:
Self Resonant Frequency:90 MHz