 All Product > Inductors > Fixed Inductors > EPCOS  (B82422H1223K)
EPCOS B82422H1223K
PartNo:
B82422H1223K
Manufacturers: EPCOS
Qty: 17134
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 22uH 330mA 10% 3.2x2.5mm SMD
RoHS:Details
Inductance:22 uH
Tolerance:10%
Maximum DC Current:330 mA
Maximum DC Resistance:1 Ohms
Operating Temperature Range:
Self Resonant Frequency:21 MHz
Q Minimum:12
Shielding:Unshielded
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:1210 (3225 metric)
Case Length:3.2 mm
Case Width:2.5 mm
Case Height:2.2 mm