 All Product > Inductors > Fixed Inductors > EPCOS  (B82432T1222K)
EPCOS B82432T1222K
PartNo:
B82432T1222K
Manufacturers: EPCOS
Qty: 26532
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 2.2uH 1000mA 10% 3.2x4.5mm SMD
RoHS:Details
Inductance:2.2 uH
Tolerance:10%
Maximum DC Current:1:00 上午
Maximum DC Resistance:150 mOhms
Operating Temperature Range:
Self Resonant Frequency:60 MHz
Q Minimum:10
Shielding:Unshielded
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:1812 (4532 metric)
Case Length:4.5 mm
Case Width:3.2 mm
Case Height:3.2 mm