 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Taiyo Yuden  (CBC3225T2R2MR)
Taiyo Yuden CBC3225T2R2MR
PartNo:
CBC3225T2R2MR
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 29795
Request Qty:
Description: Fixed Inductors INDCTR HI CUR WND 1210 2.2uH 20%
RoHS:Details
Inductance:2.2 uH
Tolerance:
Maximum DC Current:2:00 上午
Maximum DC Resistance:80 mOhms
Operating Temperature Range:- 40 C to + 105 C
Self Resonant Frequency:190 MHz
Package / Case:1210 (3225 metric)
Case Length:3.2 mm
Case Width:2.5 mm
Case Height:2.5 mm