 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Sumida  (CDRH4D28NP-220NC)
Sumida CDRH4D28NP-220NC
PartNo:
CDRH4D28NP-220NC
Manufacturers: Sumida
Qty: 16806
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 22uH 0.70A
RoHS:Details
Inductance:22 uH
Tolerance:30%
Maximum DC Current:700 mA
Maximum DC Resistance:235 mOhms
Operating Temperature Range:- 40 C to + 100 C
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:5 mm x 5 mm
Case Length:5 mm
Case Width:5 mm
Case Height:3 mm