 All Product > Inductors > Fixed Inductors > TDK  (CPL2512TR22M)
TDK CPL2512TR22M
PartNo:
CPL2512TR22M
Manufacturers: TDK
Qty: 21891
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 2512 0.22uH 20% 2.5x1.5x1.2mm
RoHS:Details
Inductance:220 nH
Tolerance:20%
Maximum DC Current:
Maximum DC Resistance:42 mOhms
Operating Temperature Range:- 40 C to + 105 C
Self Resonant Frequency:
Q Minimum:
Shielding:Shielded
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:1006 (2515 metric)
Case Length:2.5 mm
Case Width:1.5 mm
Case Height:1 mm