 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Bussmann / Eaton  (DR127-680-R)
Bussmann / Eaton DR127-680-R
PartNo:
DR127-680-R
Manufacturers: Bussmann / Eaton
Qty: 2133
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 68uH 4.44A 0.105ohms
RoHS:Details
Inductance:68 uH
Tolerance:20%
Maximum DC Current:4.44 A
Maximum DC Resistance:105 mOhms
Package / Case:
Case Length:12.5 mm
Case Width:12.5 mm
Case Height:8 mm