 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Bussmann / Eaton  (HCM0703-4R7-R)
Bussmann / Eaton HCM0703-4R7-R
PartNo:
HCM0703-4R7-R
Manufacturers: Bussmann / Eaton
Qty: 2886
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 4.7uH 10.0A SMD HIGH CURRENT
RoHS:Details
Inductance:4.7 uH
Tolerance:20%
Maximum DC Current:10:00 上午
Maximum DC Resistance:40 mOhms
Package / Case:
Case Length:7.1 mm
Case Width:6.8 mm
Case Height:3 mm