 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Vishay / Dale  (IHLP2525CZER6R8M01)
Vishay / Dale IHLP2525CZER6R8M01
PartNo:
IHLP2525CZER6R8M01
Manufacturers: Vishay / Dale
Qty: 16197
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 6.8uH 20%
RoHS:Details
Inductance:6.8 uH
Tolerance:20%
Maximum DC Current:8:00 上午
Maximum DC Resistance:60 mOhms
Operating Temperature Range:- 55 C to + 125 C
Self Resonant Frequency:5 MHz
Q Minimum:
Shielding:Shielded
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:2525 (6363 metric)
Case Length:6.86 mm
Case Width:6.47 mm
Case Height:3 mm