 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Johanson Technology  (L-07C3N9SV6T)
Johanson Technology L-07C3N9SV6T
PartNo:
L-07C3N9SV6T
Manufacturers: Johanson Technology
Qty: 28600
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 3.9nH
RoHS:Details
Inductance:3.9 nH
Tolerance:0.3 nH
Maximum DC Current:300 mA
Maximum DC Resistance:220 mOhms
Operating Temperature Range:- 40 C to + 100 C
Self Resonant Frequency:21 GHz
Q Minimum:8
Shielding:
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:0402 (1005 metric)
Case Length:1 mm
Case Width:0.5 mm
Case Height:0.5 mm