Johanson Technology (L-07C5N6SV6T)
PartNo:
L-07C5N6SV6T
Description:
Fixed Inductors 5.6nH
Details
Inductance:
5.6 nH
Tolerance:
0.3 nH
Maximum DC Current:
300 mA
Maximum DC Resistance:
220 mOhms
Self Resonant Frequency:
21 GHz
Case Length:
1 mm
Case Width:
0.5 mm
Case Height:
0.5 mm