 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Murata Electronics  (LQM18FN100M00D)
Murata Electronics LQM18FN100M00D
PartNo:
LQM18FN100M00D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 62854
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 10uH Power Supply Choke
RoHS:Details
Inductance:10 uH
Tolerance:
Maximum DC Current:50 mA
Maximum DC Resistance:900 mOhms
Operating Temperature Range:- 55 C to + 85 C
Self Resonant Frequency:30 MHz