 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Murata Electronics  (LQM2HPN2R2MJ0L)
Murata Electronics LQM2HPN2R2MJ0L
PartNo:
LQM2HPN2R2MJ0L
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 24921
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 1008 2.2uH 20%
RoHS:Details
Inductance:2.2 uH
Tolerance:20%
Maximum DC Current:1:00 上午
Maximum DC Resistance:120 mOhms
Operating Temperature Range:
Self Resonant Frequency:40 MHz
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:
Case Length:2.5 mm
Case Width:2 mm
Case Height:1.1 mm