 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Murata Electronics  (LQW15AN13NG00D)
Murata Electronics LQW15AN13NG00D
PartNo:
LQW15AN13NG00D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 15870
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 13 NH 2%
RoHS:Details
Inductance:13 nH
Tolerance:2%
Maximum DC Current:430 mA
Maximum DC Resistance:210 mOhms
Operating Temperature Range:
Self Resonant Frequency:5 GHz
Q Minimum:25
Package / Case:0402 (1005 metric)
Case Length:1 mm
Case Width:0.5 mm
Case Height:0.5 mm