 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Murata Electronics  (LQW15AN1N3C10D)
Murata Electronics LQW15AN1N3C10D
PartNo:
LQW15AN1N3C10D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 28889
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 1.3 NH +-.2NH
RoHS:Details
Inductance:1.3 nH
Tolerance:
Maximum DC Current:1.2 A
Maximum DC Resistance:17 mOhms
Operating Temperature Range:- 55 C to + 125 C
Self Resonant Frequency:16 GHz
Q Minimum:
Package / Case:0402 (1005 metric)
Case Length:1 mm
Case Width:0.5 mm
Case Height:0.5 mm