 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Murata Electronics  (LQW15AN22NH00D)
Murata Electronics LQW15AN22NH00D
PartNo:
LQW15AN22NH00D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 17827
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 22 NH 3%
RoHS:Details
Inductance:22 nH
Tolerance:3%
Maximum DC Current:310 mA
Maximum DC Resistance:300 mOhms
Operating Temperature Range:- 55 C to + 125 C
Self Resonant Frequency:4 GHz
Q Minimum:25
Package / Case:0402 (1005 metric)
Case Length:1 mm
Case Width:0.5 mm
Case Height:0.5 mm