 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Murata Electronics  (LQW15AN24NJ00D)
Murata Electronics LQW15AN24NJ00D
PartNo:
LQW15AN24NJ00D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 14273
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 24nH 5% 100MHz
RoHS:Details
Inductance:24 nH
Tolerance:5%
Maximum DC Current:280 mA
Maximum DC Resistance:520 mOhms
Operating Temperature Range:- 55 C to + 125 C
Self Resonant Frequency:3.5 GHz
Q Minimum:
Package / Case:0402 (1005 metric)
Case Length:1 mm
Case Width:0.5 mm
Case Height:0.5 mm