 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Murata Electronics  (LQW15AN2N2C10D)
Murata Electronics LQW15AN2N2C10D
PartNo:
LQW15AN2N2C10D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 44825
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 2.2 NH +-.2NH
RoHS:Details
Inductance:2.2 nH
Tolerance:0.2 nH
Maximum DC Current:1:00 上午
Maximum DC Resistance:27 mOhms
Operating Temperature Range:
Self Resonant Frequency:14 GHz
Q Minimum:25
Package / Case:0402 (1005 metric)
Case Length:1 mm
Case Width:0.5 mm
Case Height:0.5 mm