 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Murata Electronics  (LQW15AN2N7C00D)
Murata Electronics LQW15AN2N7C00D
PartNo:
LQW15AN2N7C00D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 93535
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 2.7 NH +-.2NH
RoHS:Details
Inductance:2.7 nH
Tolerance:0.2 nH
Maximum DC Current:850 mA
Maximum DC Resistance:50 mOhms
Operating Temperature Range:
Self Resonant Frequency:15 GHz
Q Minimum:20
Package / Case:0402 (1005 metric)
Case Length:1 mm
Case Width:0.5 mm
Case Height:0.5 mm