 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Murata Electronics  (LQW15AN39NH00D)
Murata Electronics LQW15AN39NH00D
PartNo:
LQW15AN39NH00D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 17957
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 39 NH 3%
RoHS:Details
Inductance:39 nH
Tolerance:3%
Maximum DC Current:250 mA
Maximum DC Resistance:700 mOhms
Operating Temperature Range:- 55 C to + 125 C
Self Resonant Frequency:3 GHz
Q Minimum:25
Package / Case:0402 (1005 metric)
Case Length:1 mm
Case Width:0.5 mm
Case Height:0.5 mm