 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Murata Electronics  (LQW15AN3N3D10D)
Murata Electronics LQW15AN3N3D10D
PartNo:
LQW15AN3N3D10D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 17182
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 3.3 NH +-.5NH
RoHS:Details
Inductance:3.3 nH
Tolerance:
Maximum DC Current:900 mA
Maximum DC Resistance:40 mOhms
Operating Temperature Range:- 55 C to + 125 C
Self Resonant Frequency:12 GHz
Q Minimum:
Package / Case:0402 (1005 metric)
Case Length:1 mm
Case Width:0.5 mm
Case Height:0.5 mm