 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Murata Electronics  (LQW15AN3N6C10D)
Murata Electronics LQW15AN3N6C10D
PartNo:
LQW15AN3N6C10D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 16302
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 3.6 NH +-.2NH
RoHS:Details
Inductance:3.6 nH
Tolerance:0.2 nH
Maximum DC Current:900 mA
Maximum DC Resistance:40 mOhms
Operating Temperature Range:
Self Resonant Frequency:9.5 GHz
Q Minimum:30
Package / Case:0402 (1005 metric)
Case Length:1 mm
Case Width:0.5 mm
Case Height:0.5 mm