 All Product > Inductors > Fixed Inductors > Murata Electronics  (LQW15AN4N7D10D)
Murata Electronics LQW15AN4N7D10D
PartNo:
LQW15AN4N7D10D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 19900
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 4.7nH
RoHS:Details
Inductance:4.7 nH
Tolerance:0.5 nH
Maximum DC Current:800 mA
Maximum DC Resistance:51 mOhms
Operating Temperature Range:- 55 C to + 125 C
Self Resonant Frequency:8 GHz
Q Minimum:30
Package / Case:0402 (1005 metric)
Case Length:1 mm
Case Width:0.5 mm
Case Height:0.5 mm