 All Product > Inductors > Fixed Inductors > TDK  (MLG1005S0N3BT000)
TDK MLG1005S0N3BT000
PartNo:
MLG1005S0N3BT000
Manufacturers: TDK
Qty: 19600
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 0.3nH 100mohms 1.0A +/-0.1nH HF MLC
RoHS:Details
Inductance:0.3 nH
Tolerance:0.1 nH
Maximum DC Current:1:00 上午
Maximum DC Resistance:100 mOhms
Operating Temperature Range:- 55 C to + 125 C
Self Resonant Frequency:20 GHz
Q Minimum:
Shielding:Unshielded
Termination Style:SMD/SMT
Package / Case:0402 (1005 metric)
Case Length:1 mm
Case Width:0.5 mm
Case Height:0.5 mm