 All Product > Inductors > Fixed Inductors > TDK  (MLG1005S1N3S)
TDK MLG1005S1N3S
PartNo:
MLG1005S1N3S
Manufacturers: TDK
Qty: 18770
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 1.3nH
RoHS:Details
Inductance:1.3 nH
Tolerance:0.3 nH
Maximum DC Current:1:00 上午
Maximum DC Resistance:40 mOhms
Operating Temperature Range:- 55 C to + 125 C
Self Resonant Frequency:11.7 GHz
Q Minimum:7
Package / Case:0402 (1005 metric)
Case Length:1 mm
Case Width:0.5 mm
Case Height:0.5 mm