 All Product > Inductors > Fixed Inductors > TDK  (MLG1005S30NJTD25)
TDK MLG1005S30NJTD25
PartNo:
MLG1005S30NJTD25
Manufacturers: TDK
Qty: 19950
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 30nH 800mohms 300mA +/-5% HF MLC AUTO
RoHS:Details
Inductance:30 nH
Tolerance:5%
Maximum DC Current:300 mA
Maximum DC Resistance:800 mOhms
Operating Temperature Range:- 55 C to + 125 C
Self Resonant Frequency:1.9 GHz
Q Minimum:8
Package / Case:0402 (1005 metric)
Case Length:1 mm
Case Width:0.5 mm
Case Height:0.5 mm