 All Product > Inductors > Fixed Inductors > TDK  (MLG1005S4N3S)
TDK MLG1005S4N3S
PartNo:
MLG1005S4N3S
Manufacturers: TDK
Qty: 13401
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 4.3nH
RoHS:Details
Inductance:4.3 nH
Tolerance:0.3 nH
Maximum DC Current:700 mA
Maximum DC Resistance:110 mOhms
Operating Temperature Range:- 55 C to + 125 C
Self Resonant Frequency:6 GHz
Package / Case:0402 (1005 metric)
Case Length:1 mm
Case Width:0.5 mm
Case Height:0.5 mm