 All Product > Inductors > Fixed Inductors > TDK  (NLCV32T-1R0M-PF)
TDK NLCV32T-1R0M-PF
PartNo:
NLCV32T-1R0M-PF
Manufacturers: TDK
Qty: 19112
Request Qty:
Description: Fixed Inductors 1uH 20%
RoHS:Details
Inductance:1 uH
Tolerance:20%
Maximum DC Current:1:00 上午
Maximum DC Resistance:60 mOhms
Operating Temperature Range:- 40 C to + 105 C
Self Resonant Frequency:100 MHz
Q Minimum:10
Package / Case:
Case Length:3.2 mm
Case Width:2.5 mm
Case Height:2.2 mm